Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalbimdeki Deniz ve Kırgın Çiçekler dizileri final yapıyor

Mar 12, 2018

Bu akşam iki dizi final bölümleriyle ekrana gelecek.

atv ekranlarında yayınlanan 'Kırgın Çiçekler' ve Fox TV'de izleyici ile buluşan 'Kalbimdeki Deniz' dizileri bu ekranlara veda edecek.

Yetiştirme yurdunda büyüyen beş genç kızın hikayesini anlatan 'Kırgın Çiçekler' 2015 yılının yaz ayından beri ekrandaydı.

Kadrosunda; Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in yer aldığı dizi bu akşam yayınlanacak olan 113. bölümüyle  ekran macerasını sonlandıracak.

Dizinin final bölümü konusu şu şekilde:

Kızlar polisten kaçarken, Songül direksiyonun hakimiyetini kaybeder. Korkunç bir trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırılırlar. Haberi alan herkes hastaneye koşar. Kızlar birer birer kendine gelirken, Songül'ün durumu kritiktir… Ölüm tehlikesi olduğunu öğrenince şok yaşarlar… Hastaneye gelen Ali taburcu olduklarında tutuklanacaklarını bildiği için çok üzgündür… Kızlar yolun sonuna geldiklerini fark eder…

Fox TV'nin Pastel Film imzalı 'Kalbimdeki Deniz' de bu akşam ekrana gelecek 60. bölümüyle izleyicisine veda ediyor.

Başrollerini Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik'in paylaştığı dizinin final bölümü konusu da şu şekilde:

Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Yusuf, içine kapanır. Kimseyle görüşmek istemeyen Yusuf’un bu hali, başta babası Mirat olmak üzere tüm ev halkını üzer. Ece ise Yusuf’a kendisini affettirmenin bir yolunu bulmak ister. Bunun için eve dönmeye karar verir. Ancak Yusuf’a ulaşmak düşündüğü kadar olmayacaktır. Yusuf , Raşel’den gelen itiraf mesajlarıyla yeniden hayata tutunsa da Ece ile ilişkisinde bir yol ayrımına gelmiş olacaktır.

Mirat ise bir yandan oğluyla ilgilenirken diğer yandan da Deniz’le evlilik için hazırlıklara başlamak niyetindedir. Ancak Deniz, Yusuf düzelmeden bunu yapmak istemez. Diğer yandan Alihan, çiftlikte sürekli gözü önünde olan Deniz ve Mirat birlikteliğinden rahatsız olur. Özellikle Mirat’ın çocuklarıyla kurduğu yakınlığa katlanamaz. Bu yüzden Mirat’ın Ozan için hazırladığı sürpriz partiyi bozacak başka bir parti organize eder. Ancak parti sırasında Ozan’ın ortadan kaybolması herkesi şaşkına çevirecektir.

Çiftlikte kaybolmuş olan Ozan aranırken, mahallede de Figen’in başı, saf talibi Zekeriya’yla derde girecektir.

Bir türlü sonu gelmeyen olayların içinde kalan Mirat ve Deniz, bu durumdan çok sıkılmıştır. Mirat aşkları için gereken büyük adımı atmaya hazırdır. Peki Deniz onunla bu yolda birlikte yürüyecek midir? Büyük aşkta mutlu son yakın mıdır?