Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kırgın Çiçekler 100. bölümünü kutluyor

Ara 06, 2017

Reytinglerde zirveyi elden bırakmayan Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncuları ve yapım ekibi 100. bölüm kutlaması için bir araya geldi.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kırgın Çiçekler pazartesi günü 100. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Dizi oyuncuları ve set ekibi başarılarını kutlamak için Kallavi Etiler’de bir araya geldi. Yayınlandığı günden beri Kırgın Çiçekler için emek veren herkesin pasta kesip madalyayla ödüllendirildiği gecede Altay, Elif Buse Doğan, Gökhan Uzunali, İmera, Mümin Sarıkaya, Yılmaz Taner Tuna Velibaşoğlu gibi sanatçıların yanısıra dizinin oyuncularından Özgür Çevik, İpek Karapınar ve Mehmet Aykaç sahneye çıktı. Gecede konuşma yapan yapımcı Mehmet Yiğit Alp “Hep birlikte bir marka yarattık. Son dönemde dizi sektörü için önemli kilometre taşlarından birini birlikte oluşturduk. 100 bölümdür atv ekranlarında seyirciyle buluşuyoruz. Kanalımıza ve üm oyuncu ile ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu hepimizin başarısı” dedi. Dizinin yönetmeni Serkan Birinci ise “20 yıldır bu sektörde çalışıyorum. 50 bölüm gördüm ama hiç 100 bölüm görmemiştim. Genç oyuncu arkadaşlar umarım tüm işlerinde 100 bölüm çalışırlar. Ama mesela 100 bölüm çalışmak değil. Önemli olan Kırgın Çiçekler’de 100 bölüm çalışmak” diye konuştu. Dizinin senaristleri Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu “Çok reel bir dizi yazdık. Çoğu zaman elimizde mendil ile yazdık. Tüm sahneler bizim için çok özel. Yazarken inanmadığımız sahneler de oldu tabi ki. Bu noktalarda yönetmenimize güvendik. Bizi 100 bölümdür yalnız bırakmayan izleyicimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

5 yetimhane kızının hikayesini seyirciyle buluşturan dizide Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Hazar Motan, Mehmet Aykaç, Arif Diren, Deniz Uğur, Tayanç Ayaydın, Esra Dermancıoğlu, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat ve daha birçok oyuncu yer alıyor.