Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Superior Donuts FX kanalında başlıyor

Kas 29, 2017

1969 yılına saplanıp kalan ve dükkanını yenilemeyi reddeden Arthur’un girişimci ruhlu çalışanı Franco sayesinde değişen hayatını anlatan yeni dizi Superior Donuts, 2 Aralık Cumartesi günü saat 20.35’te FX ekranlarında başlıyor.

Donut dükkanını 1969 yılında açtığı haliyle koruyan dükkan sahibi Arthur’un hayatı, dükkanda işe başlayan genç ve girişimci ruhlu Franco ile birlikte hızla değişmeye başlar. Arthur kendisini dükkanını yenilemek, gittikçe daha seçkinleşen semte uyum sağlamak ve rekabete katılmak konusunda ikna eden Franco sayesinde kârlılığını korumaya devam ederken dükkanına gözünü diken emlakçı Fawz’un da baskılarına karşı koymaya devam eder.

Chicago'da bir dükkan işleten geleneksel Arthur ile sanatçı ruhlu genç yardımcısı Franco'nun maceralarını konu alan Superior Donuts, 2 Aralık Cumartesi günü saat 20.35’te ilk sezonuyla FX ekranlarına geliyor.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki izleyicileriyle buluştuğu FX; D-Smart, Tivibu, Kablo TV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.