Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Ekranın en popüler dizilerinden haberler - Cumartesi, 01 Şubat 2020
Cumartesi, 01 Şubat 2020 00:43

Çukur'da büyük yüzleşme

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’da nefesler Yamaç ve Vartolu’nun yüzleşmesi için tutuldu. Babasının katilinin Yamaç olduğunu öğrenen Vartolu, pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak bölümde kardeşiyle büyük hesaplaşma için karşı karşıya gelecek.

3 sezondur sosyal medyada en çok konuşulan dizi olan ‘Çukur’, izleyicilerin hafızalarına kazınan anlara bir yenisini ekleyecek. Yamaç, geçtiğimiz sezon finalinde babası İdris Koçovalı’yı öldürmek zorunda kalıp bunun yüküyle yaşamaya çalışırken, Vartolu da Sultan’a verdiği sözü tutarak babasının katilinin peşine düşmüştü.

Birkaç bölüm önce hayatının en ağır gerçeğiyle yüzleşen Vartolu ile Yamaç arasında beklenen hesaplaşma, ‘Çukur’un yeni bölümünde ekranlara gelecek. Dizinin tarihinin en soluksuz karşılaşması olacak bu anlarda ikilinin arasında neler yaşanacağı büyük merakla beklenecek.

Aksiyon ve duygu yüklü anlarla birlikte finalinde beklenmedik bir ölümün de yaşanacağı ‘Çukur’un yeni bölümü, 3 Şubat Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de

Published in Dizi Haberleri
Cumartesi, 01 Şubat 2020 00:39

Babil reytingiyle ekrana damga vurdu

İlk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan Babil, üçüncü bölümüyle de milyonları ekrana kilitledi!

Babil, 20+ABC1’de  9,25 izlenme oranı, 20,64 izlenme payı ve AB izleyici kitlesinde 9,80 izlenme oranı, 23,40 izlenme payı alarak listenin birinci sırasında yer aldı.

Babil, heyecan dolu sahneleri ve oyunculuklarıyla sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasında yer aldı ve #ilkaşk etiketi ile damgasını vurdu.

Babil, her Cuma 20.00’de Star’da.

Published in Dizi Haberleri
Cumartesi, 01 Şubat 2020 00:36

Sefirin Kızı'nda türkülü sürpriz!

Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı Star Tv’nin  beğeni ile izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’nın 3 Şubat Pazartesi yayınlanacak yeni bölümüne sadıçların türkü sürprizi damgasını vuracak.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan dizide Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu  Ah Bir Ataş Ver adlı duygu yüklü  türküyü kendi sesleriyle söyledi.

Akın ve Güven Çelebi’nin ihbarıyla cezaevine giren Sancar ve Gediz mapushane şartlarına alışmaya çalışırken dışarında ise hiç beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Merak edilen gelişmelerle Sefirin Kızı 3 Şubat Pazartesi 20.00’da Star’da.

Published in Dizi Haberleri
Cumartesi, 01 Şubat 2020 00:28

Aslı Enver Bepanthol'ün reklam yüzü oldu

Doğallığı ile tanınan başarılı oyuncu Aslı Enver Bepanthol’ün yeni yüzü oldu. Aslı Enver yeni reklam filmlerinde şimdiye kadar ekranlarda izlediğimizden çok farklı ve aksiyon dolu sahnelere hayat veren bir karakteri canlandırıyor.

Bir aksiyon filmi setindeki kadar olmasa da sıcak, soğuk, rüzgar gibi farklı hava koşulları yüzünden gün boyu kuruyan cildinin korunması ve nemini geri kazanmasında Bepanthol, Aslı Enver’in her gün yanında olan rol arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. Reklam filmleri heyecan verici senaryolarıyla cilt bakımı kategorisine yepyeni bir soluk kazandırıyor.

Aslı Enver, canlı ve doğal bir görünüme sahip olan cildinin yardımcısı Bepanthol ile “Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen” mottosuyla başlayan yeni iş birliğini, 31 Ocak Cuma akşamı The Marmara Esma Sultan’da yakın çevresinin de katıldığı özel bir etkinlikte duyurdu.

Published in Oyuncular