Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Ekranın en popüler dizilerinden haberler - Cuma, 10 Ocak 2020

‘Aşk-ı Memnu’dan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ye ve ‘Kara Sevda’ya Türk dizi tarihinin fenomen yapımlarında imzası olan Hilal Saral, yepyeni güçlü bir hikayeyle geliyor. Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelecek olan ‘Zemheri’, 15 Ocak’tan itibaren izleyicilerle buluşacak. 

Yarattığı dünyalar ve anlattığı hikayelerle seyircide yıllardır pek çok duyguyu uyandıran yönetmen Hilal Saral, Ay Yapım’ın imzasını taşıyan ‘Zemheri’ile ekran başındakileri aşk ve adalet temasının yoğun olduğu güçlü bir projeyle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Üzerinden yıllar geçse bile hala izlenen, Türk dizi tarihinin ölümsüz dizilerinde yönetmen koltuğunda oturan Saral, önceki projelerinde olduğu gibi yine zengin bir oyuncu kadrosu aracılığıyla kurduğu dünyayı paylaşacak. Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı ‘Zemheri’nin izleyicilerle buluşmasına sadece günler kala usta yönetmen diziyi şu sözlerle anlattı: “Dizimizin cümlesi; aşk ve adalet, yolculuğu da yarım kalanlar yarım kaldıkları yerden bir gün mutlaka tamamlanırlar. Geçmişte çalıştığım ve de daha önce hiç çalışmadığım ama oyunculuklarını beğendiğim usta ve de genç isimlerden oluşan kalabalık bir kadroyla bir aradayım. Her projem gibi Zemheri için de güzel bir heyecan duyuyorum.”

Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç isimleri bir araya getiren ‘Zemheri’, ilk bölümüyle 15 Ocak Çarşamba saat 20:00’da Show TV’de…  

 

Published in Dizi Haberleri
Cuma, 10 Ocak 2020 18:20

Çukur'dan Cem Adrian sürprizi

SEVİLEN MÜZİSYEN, YENİ BÖLÜMDE VARTOLU İLE SAADET’İN BULUŞMASINA TANIKLIK EDECEK… 

 

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen ‘Çukur’un yeni bölümünde izleyicileri Cem Adrian sürprizi bekliyor. Şarkılarıyla diziden geçen müzisyenin yolu bu sefer gerçekten ‘Çukur’a düşecek. Vartolu ile Saadet’in uzun süre sonra ilk defa buluşacakları dakikalara Adrian, şarkısıyla eşlik edecek. 

 

Pazartesi günlerinin en çok izlenen ve konuşulan dizisi olan ‘Çukur’un yeni yıl arasından sonra ekranlara gelecek ilk bölümünde sevilen müzisyen Cem Adrian konuk oyuncu olarak izleyicilerle buluşacak. 

 

‘Kalbim Çukurda’nın yanı sıra ‘Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme’, ‘Sen Gel Diyorsun (Öf Öf)’ ve ‘Ela Gözlüm’ gibi birçok şarkısıyla ‘Çukur’un geçmiş bölümlerinde yer alan Adrian, Vartolu ile Saadet’in uzun zaman sonra ilk defa buluştukları sahnede yer alacak.  Çekimler sırasında keyifli anların yaşandığı sette Adrian, Erkan Kolçak Köstendil ve Boncuk Yılmaz ile hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

 

‘Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 13 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek. 

 

Published in Dizi Haberleri