Adını Sen Koy 3. sezona başlıyor yeni sezon oyuncuları kimdir?

Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen günlük dizisi Adını Sen Koy yeni bölümleriyle hafta içi her gün 15.30’da Star’da ekrana gelecek.

Başrollerini Cenk Torun, Deniz Durmaz, Mert Öcal, Müge Uzel ve Gökberk Demirci’nin paylaştığı, Karamel Yapım’ın yapımcılığında ekrana gelecek dizi, etkileyici hikayesiyle bu sezon da çok konuşulacak.

Adını Sen Koy 366. Bölüm özeti:

Kervancıoğlu Ailesi, kaybettiklerinin yasıyla toparlanmaya çalışırken yalnız değildir. En büyük destekçileri zor günlerinde hem şirketi hem aileyi ayakta tutan Oğuz Kervancıoğlu’dur. Oğuz, Jülide’ye söz vermiştir; Ömer ve Zehra’nın kayıp çocuğu Emir’i bulup ait olduğu konağa getirecektir.
Hayatı boyunca tek başına yaşam mücadelesi veren Azize ise güzelliği başına bela olmuş bir kadındır. Uğruna canını vereceği, en kıymetli varlığı oğlu Ali’dir. Azize’nin tek isteği oğlunun karnını doyurabileceği bir iş bulup namusuyla para kazanmaktır.
Peki haksız yere uğradığı iftira bir insanın hem şansı; hem şanssızlığı olabilir mi? Uzun süredir beş parasız olan Azize bulduğu işe dört elle sarılırken kaderi bir karşılaşma hayatını tamamen değiştirecektir.


Yayın Günü: 17 Eylül Pazartesi
Yayın Saati: 15.30 / Yeni Bölüm…

 

Erkenci Kuş 4. bölüm özeti


Star dizisi Erkenci Kuş'un 4. bölüm özeti

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı, "Erkenci Kuş" Her Salı, 20.00’de Star’da...


Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaristliğini ise Ayşe Kutlu’nun üstlendiği, Erkenci Kuş'un kadrosunda Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı da yer alıyor.

4.Bölüm Konusu:

"Sanem Can'ı kıskandığını itiraf edemez; henüz kendine itiraf edememiş, Can'a nasıl etsin! İçine düştüğü durumdan kurtulmak için Can'ı tersler. Can çok içerler. Karar verirler; Sanem Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Mümkün mü?
Nihat, bakkalı Çakal İhsan’a devrederek aldığı paralarla, Toptancı Halil’e borcunu kapatmak ister. Sanem’in o borcu ödediğini öğrendiğinde şok geçirir.
Önemli bir müşteri o hafta ajansı denetlemeye gelecektir. Aylin de Emre’nin yardımıyla denetimi baltalamanın ve markayı kapmanın derdine düşer."

 

Yayın Günü : 17 Temmuz Salı
Yayın Saati : 20:00 – Yeni Bölüm

Kızlar, İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nu seçti

KizlarSoruyor, güncel anketlerine bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılara ‘Ömür boyu mutlu olsunlar, mürüvvetlerini görelim dediğin favori çiftin hangisi?’ sorusu soruldu.

Ankette oynadıkları diziden bu yana Türkiye'nin favorisi olan İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu oyların yüzde 53’ünü alarak açık ara birinci oldu. Onları yüzde 19 oy oranıyla aşklarına hayran kaldığımız Hazal Kaya ve Ali Atay takip etti. Sıradanlıktan uzak Öykü Karayel ve Can Bonomo yüzde 18 oy alırken çiçeği burnunda çift Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yüzde 10 oy aldı.

Ankette kız - erkek dağılımında da sonuç değişmedi. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu çifti hem kızlardan hem erkeklerden yüzde 53 oy aldı.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu: Aramıza Hoş geldin Tipi Ağa

DiziGazete.com Yazarı Dilek Doğu'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a haftanın yorumu: Aramıza Hoş geldin Tipi Ağa

Aramıza Hoş geldin Tipi Ağa

Tipi her şeyi hatırladı. Hafızası yerine geldi. Hem de çok acı bir şekilde. Kudret tuzağa düştü ava giderken avlandı. Bir anda kendini tipi ve diğerleri ile fidanlıkta buldu. Ondan sonrası malum bir adet bezbol sopası ile ( bizim tabirimiz ile haydar ) canını verdi tipinin ellerinde. Ne diyelim Kudret mekanın cennet olsun. Emeğine yüreklerine sağlık Ufuk Şen.

Hızır reis ve Hayriye hanımın kız istemesine bayıldım . Böyle kız isteme olmamıştır. Hayriye hatun pat diye düğün ne zaman dedi. Hızır reis ise düğün yarın fidanlıkta demez mi. Her şey organize edilmiş . Bu Ziya zaten deli ne yapacağı belli değil anlaşma yaptı . Ama her şey kendi çıkarları doğrultusunda tabii ki.
Meryem ve Hızır reisin fidanlıkta olan tatlı sert ama sırılsıklam aşık sahnesi çok güzeldi. Hem de delice özlediğimiz sahne idi. Kısacık sürse de . Teşekkürler bu sahne için Bahadır Özdener. Keşke bu sahnelerin izleyici tarafından çok sevildiğini bilip bu konuda yoğunlaşsaydınız. İlk sezondaki gibi. İnşallah bundan sonra ki sezonda her şey gönlümüzce olur.

Ah be tipi sen Gönülsüz kalacak adam değildi. Keşke ayrılmasaydın dizinden Gönül. Seni sesini oyunculuğunu özledik yerin boş kaldı Zara.
Davut bey ve Sam toplantısını atladık sanmayın ama bu zaten Hızır reisin planladığı bir işti. Ona iş teklif edip onlardan yana gözükeceklerdi. Çok beklenmedik bir şey yoktu bu sahnede.

Yine fidanlık yine bir araba yine patlayan bombalı bir araba. Neden aynı sahnelerin tekrarı oluyor anlamıyoruz. Tamam sezon yorgunluk var sizlerin de tatile dinlenmeye ihtiyacı var ama aynı mekan aynı sahne olmaz ki. Hatırlarsanız Mübeccel ve Servet vedasında aynı şey olmuş Mübeccel aramızdan ayrılmıştı. Gerçi ben arabanın kapısı diğer tarafta olduğu için onlar binmediler başka bir şeyler yaptılar diye düşünüyorum . Yani sonuçta dostum Yaşar ayrılmaması gereken bir karakter. Şimdi önümüzde ki haftaya kadar beklemek zorundayız. Ama bence bu da reisin bir oyunu olabilir mi olabilir. Ya da ben bu şekilde olmasını çok ama çok istiyorum. Neden ölsün ki dostum Yaşar  İnşallah bir oyundur. Tüm bu pis işlerden uzaklaşabilmesi için . Peşinden kimse gelmesin onları aramasın diye düzenlenen bir oyun. Bu işe girmek var çıkmak yokmuş. Düşmanda çok onlara kurulan bir tuzak bu bence . Öyle olsun lütfen sayın senaristim ve yönetmenim.

Valla ne yalan söyleyeyim bir iki haftadır tıkanıyorum yazarken. Konu gerçekten çok daraldı bir konu üzerinden dönüyor tüm bölüm. Yeni sezonda İlyas oteller zinciri kurmuş falan olur. Reis tek başına mücadele etmeye çalışır işler ile. Falan filan. Zaten bu akşam rakip bir kanaldaki dizinin son sahnesini öğrenmek için çok çaba sarf ettim oda konsantremi bozdu. O dizide kim ölmüş belli değildi koskoca sezon . Nihayet oda belli oldu rahatladık 

Neyse dediğim gibi konu yok yazacak şey yok. Ama inanın haftaya çok şey olacak yazacak. İşte o zaman sizlere uzun uzun yazacağım yeni sezon fikirlerim ile beraber. Haftaya yeni yorumlarda görüşene dek kendinize iyi bakın sevgi ile kalın.

Çukur'a haftanın yorumu: Otizmin Farkındayız Sizlerin Yanındayız

DiziGazete.com Yazarı Dilek Doğu'dan Çukur'a haftanın yorumu:

Otizmin Farkındayız Sizlerin Yanındayız

Bu tarz konuların dizilerimizde işlenmesi çok güzel. Hele ki önümüzde ki hafta sezon finalinde bunun üzerinde durulması takdire şayan bence. Tüm ekibin hepsini çaycıdan set ekibine senaristten ışıkçısına yönetmeninden makyözüne oyuncularımızdan diğer aklımıza gelmeyen herkesi ayakta alkışlıyorum.
Şimdi bu Sena ve Saadet neden böyle aptalca hareket ediyorlar ki. Saadet ölebilirdi . Sena zaten kafayı sıyırdı balataları yaktı. Saadet ondan beter. Dur bakalım bu işin sonu nereye varacak. Vartolu senin hamile olduğunu bir anlarsa o zaman yakar ortalığı işte . Bu arada bu kadar kendine laf söyletmeyen Saadet ne ara bu işleri becerdi oda ayrı konu.

Şimdi bu Nazım ve Emrah’ın mekanlarını bastılar. Selim’in haberi de yoktu. Ama bunlar gene ne yapıp edip kurtuldular maalesef. Ya bari Kemal şu Emrah delisini alt etse idi. Yazık zaten çatlak bu Kemal şimdi onu yenemediği için çıldıracak. Zaten bir de onun getirdiği adam Cem Yamaç ve Vartoluyu kaçırdı. İyice delirdi benim getirdiğim adam nasıl bunu yapar diye. Ama Celasun’un bagaja binmesi süperdi. Ama ardı arkasına patlayan bomlardan sonra ortaya çıktı Celasun . Ama ne çıkış . İki kardeşi kurtarırken yaptığı konuşmalar mı dersiniz, sonrasında Vartoluya yaptığı kapak konuşmamı dersiniz. Valla Yamacında dediği gibi nakavt oldu Vartolu. Gerçekler yüzüne vurulunca sessiz kaldı tabi ki.

Bu sahte doktor Ece sizce de çok yapmacık değil mi. Kadının oturması kalkması konuşması hatta yürümesi bile bir garip. Oturmamış mı role desem. Zaten kadın deli o yüzden mi bu hareketleri desem bilemedim. Ama kadın normal değil o kesin . Emrah’a efendim diyor baksanıza 
Bu güne kadar izlediğim hiçbir kız isteme sahnesi bu kadar güzel değildi. Hem diziler de hem de özel hayatta diyorum bakın hiç sahne. Valla yamaç süper konuştu. Nedret’te yumuşadı zaten bu konuşmalardan sonra verdi gitti kızı. Yüzüklerde takıldı Allah tamamına erdirsin demek kaldı bize de.
Sena hepten hayaller görmeye devam ediyor. Yamaç o duvarda ki diplomayı gördüğü halde neden Sena’yı hastaneye götürdü anlam vermedim. Bence mutlaka bir planı var ama ne.

Vartolu İdris babayı resmen ayağına çağırdı oda gitti. Neymiş mesele diye . Sonunda üzülen ihanete uğradığını anladı. Zaten insan en yakınından alır darbeyi her zaman değil mi. Sen yıllarca bu zavallı oğlunu dışladın. O da babam beni de sevsin diye uğraştı yıllarca. Sabretti çabaladı ama olmadı. Şimdi senin karşına dikildi. Saydı döktü içinde olanları yaşadığı fırtınayı kendi kendine. Neden sevmedin beni baba dedi . En çok ben seni sevdim sen neden beni harcadın derken gerçekten içinde yaşıyordu duyguları. Bizler gerçek bir baba oğul dramı izledik ekran başında. Artık Selim’de açık oynuyor kartlarını . Yamaç zaten anladı ihanetini abisinin. Ama bu İdris baba için yıkım oldu. Umalım adamcağız bir kez daha kriz geçirmez inme inmez bir kez daha. Aslında madalyonun bir de diğer yüzü var. Her ne kadar pek te İdris baba ve Yamaç için kötü olsa da. Diğer tarafta iki kardeş kenetlenmiş bir olmuşlar. Sırt sırta vermişler. Tamam yaptıkları hoş şeyler değil ama kardeşler bir arada birde bu yönden bakmak lazım. Empati kuralım biraz da yahu. Ayrıca neden bilmem. Ben Vartolu ve Selim bir şekilde çukur için uğraşıyorlar diye düşünüyorum. Yani ikisi de babaları için. Nazım ve Emrah kaybeden olacak n-bu iştye ve onları oyuna getiren de bu ikili olacak sanki. Ama tahmin tabi ki şimdi buda bir fikir yani.

Aliço sonunda Meliha hanımı buldu . Yardımcısı sayesinde onu da yabana atmayalım . Sevgili kütüphaneci kızımız olmasa Aliço bulamayabilirdi. Bir huzurevinde gitti buldu konuştu. Ama biz göremedik keşke bizde görseydik. Meliha ve Hale aynı kişi idi. Acaba şimdi sanatçımızın yaşlandırılmış olabilir mi yine. Artık Cumali karakterini görmekten vazgeçtik bari Meliha’yı görseydik. Amma velakin Cumali için sezon finaline kadar umudum var benim sanki haftaya son sahnelerde çıkacak göreceğiz kendisini. En azından merak etmeyiz yeni sezona kadar.

Valla ben bu hafta çok daha fazla aksiyon bekliyor idim ama olmadı. Sezon finalinde mutlaka ekstra durumlar olacaktır. İdris baba neye karar verecek . Bundan sonra neler olacak. Sorularımızın bir kısmının cevabı sezon finalinde . Geri kalanı ise yeni sezonda. Ne yapalım bekleyip sabredip izleyeceğiz. Sezon Finalinde yeni yorumlarda buluşana dek kendinize iyi bakın sevgi ile kalın.

 

Foxlife'ın gençlik dizisi The Chi başlıyor

Chicago’nun güneyinde tesadüflerle bağlanan bir grup insanın hikayesini konu alan yeni dizi “The Chi”, 6 Haziran’dan itibaren her çarşamba saat 20.20’de FOXLIFE’ta.

Güney Chicago’nun tehlikeli sokaklarında verilen her karar, yaşam ve ölüm arasında bir seçim yapmaya benziyor. Çocuklar okula, yetişkinler ise işlerine giderken gençler bir yaşantı kurmaya çalışıyor ve yaşlılar evlerinin verandalarında etrafı izliyor. Her şey sakin gibi görünse de hayaller bir anda yıkılabiliyor. Tesadüfler sonucunda bir araya gelen ve şefkate duydukları açlıkla birbirlerine bağlanan bir grup Afro-Amerikan insanın hayatını konu alan “The Chi”, FOXLIFE’ta başlıyor.

Heyecanla beklenen “The Chi” ilk bölümüyle 6 Haziran’dan itibaren her çarşamba saat 20.20’de FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşuyor.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Kara Para Aşk dizisinden güzel haber

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmenliğini üstlendiği; başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in paylaştığı Kara Para Aşk’ın yurtdışı macerası devam ediyor. Bugüne kadar 107 ülkede ekrana gelen ve son yıllarda ihracatta elde ettiği yüksek başarılarla ihracat rekorları kıran dizi, son olarak İspanya’da yayınlanmaya başladı. İlk bölümü geçtiğimiz akşam İspanya’nın önde gelen televizyon kanalı Nova’da yayınlanan dizi aldığı yüksek reytinglerle İspanya’da da kendinden söz ettirdi.

“Amor de contrabando” ismiyle İspanyol televizyon izleyicisiyle buluşan Kara Para Aşk, 28 Mayıs’ta yayınlanan ilk bölümüyle %4,7 share elde ederek yayınlandığı kanalı gün birincisi yaptı. Yine Nova Tv’de bir süredir yayınlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin başlangıç reytinginden daha yüksek bir oran elde ederek yayın hayatına başlayan Kara Para Aşk, İspanyol seyircisini de etkisi altına alacağa benziyor.

Şu anda Barcelona takımında forma giyen dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin de Kara Para Aşk izlediği görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu. Messi, paylaşımında çocuklarının videosuna yer verirken arka plandaki televizyonda yer alan Kara Para Aşk’ın görüntüleri dikkatli gözlerden kaçmadı.

Çukur'un Muhittin'i Haydar Haydar'ı söyledi

Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’da, 16 milyon görüntülenmeye ulaşan ‘Gamzendeki Çukur’un ardından sürpriz bir düet daha geldi. Dizinin Berber Muhittin’i Nebil Sayın, genç şarkıcı Gökhan Bölükçü ile ‘Haydar Haydar’ı seslendirdi.

‘Haydar Haydar’ video: https://youtu.be/v0PoZzzW-UE

Pazartesi akşamlarının zirvesindeki ‘Çukur’un sezon finaline iki bölüm kala sürprizler bitmiyor. Geçtiğimiz haftalarda Kubilay Aka ve Hayko Cepkin’in seslendirdiği ‘Gamzendeki Çukur’ düeti ile çok konuşulan dizide şimdi de Berber Muhittin’i canlandıran Nebil Sayın ve genç kuşağın başarılı müzisyenlerinden Gökhan Bölükçü “Haydar Haydar” için stüdyoya girdi. Eşsiz sesiyle şarkıya bambaşka bir hava katan Nebil Sayın bu keyifli deneyimini şu sözlerle anlattı: “Pırıl pırıl genç bir müzisyen arkadaşla (Gökhan Bölükçü) bir düet yapalım dedik. Parçanın alt yapısı, düzenlemesi vb. kısımlar Gökhan’a ait, ben de nefesim yettiğince kendisine eşlik etmeye çalıştım. Umarım takipçilerimiz de beğenir.”

Nebil Sayın ve Gökhan Bölükçü, 11 Haziran Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Sezon Finali Gala Gecesi’nde sahne alarak ‘Haydar Haydar’ı seslendirecekler. Biletix’te satışa sunulan gecenin biletlerinden elde edilecek gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.

‘Çukur’un yeni bölümü 4 Haziran Pazartesi saat 20:30’da Show TV’de ekranlara gelecek.